Продавець "Агроком" Інтернет-магазин ahro.com.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
101 відгук
+380 (99) 638-68-68
+380 (97) 638-68-68
+380 (73) 638-68-68
АГРОКОМ - ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ СІЛЬГОСПТЕХНІКИ
Кошик

Запчастини на вісь преса Sipma - вузол 020

Запчастини на Сайт 020 - Вісь преса 

Вузол 020 - Вісь преса

Таблиця 3 Вузол 020 - Вісь преса
№ на рис. Назва виробу Код Артикул Кількість. у вузлі
  Стрижень осі правий 5224-020-560.1 Z224-02560 1
1 Вісь в зборі (п. 2-38) 2024-020-900.00   1
2 Вісь 2024-020-901.00   1
3 Важіль 2024-020-123.01   1
4 Маточина права 2023-020-001.01 Z223-02001 1
5 Маточина ліва 2023-020-005.00 Z223-02002 1
6 Захист ліва 2023-020-110.00 Z223-02110 1
7 Шайба підшипника 2024-020-111.01 Z223-02111 2
8 Розпірна втулка 2023-020-113.01 C Z223-02113 1
9 Шайба підшипника 2023-020-115.00 Z223-02115 1
10 Захист права 2023-020-117.00 Z223-02117 1
11 Стрижень 2023-020-126.00   1
12 Колісний болт М16 2010-020-106.01 Z223-00005 5
13 Ролик 1430-130-110.00   1
14 Шайба 21x32x2 089-000709-1.202   1
15 Кругла Шайба 8,4х24х3 089-000710-2.080   1
16 Регулювальна шайба 25x35x0,3 089-000712-0.206   1
17 Регулювальна шайба 25x35x0,5 089-000712-0.208   1
18 Регулювальна шайба 25x35x1 089-000712-0.213   1
19 Регулювальна шайба 30x42x0,3 089-000712-0.266   1
20 Регулювальна шайба 30x42x0,5 089-000712-0.268   1
21 Podkładka regulacyjna 30x42x1 089-000712-0.273   2
22 Пружина стиснення 3.2x25x64.4 089-000975-5.511   1
23 Bolt M8x30-8.8 B PN/M-82101   1
24 Болт M8x25-8.8 B PN/M-82105   1
25 Болт M12x25-8.8 B PN/M-82105   3
26 Болт M12x30-8.8 B PN/M-82105   3
27 Шплінт 5x36 PN/M-82001   1
28 Шплінт 8x50 PN/M-82001   1
29 Стопорне кільце W52 PN/M-85111   1
30 Стопорне кільце W55 PN/M-85111   1
31 Стопорне кільце W85 PN/M-85111   2
32 Кульковий підшипник 6006 Z PN/M-86100   1
33 Кульковий підшипник 6205 2RS PN/M-86100   1
34 Кульковий підшипник 6206 2RS PN/M-86100   1
35 Кульковий підшипник 6209 Z PN/M-86100   1
36 Маслянки M8x1/45° PN/M-86003   2
37 Самоконтрящаяся гайка M8-8B PN/M-82175   2
38 Самоконтрящаяся гайка M12-8B PN/M-82175   6
50 Колеса (п. 51+52) 2023-160-500.01   1
51 Колесо 10х15 ліве (п. 57+62+63) 5269-040-500.00   1
52 Колесо 23х5 праве (п. 53+64+65) 5225-160-520.00   1
53 Обід шини 23x5 комплектний (п. 54+55+59+60+61) 5225-160-530.00   1
54 Фланець I правого колеса 5225-160-100.00   1
55 Фланець II правого колеса 5225-160-101.00   1
57 Обід шини 9.0x15.3     1
59 Болт M12x1,25x30-8.8 B PN/M-82105   7
60 Гайка M12x1.25-8B PN/M-82144   7
61 Пружинна шайба Z12.2 PN/M-82008   7
62 Шина 10,0/75-15 10PR PN/C-94300/052   1
63 Камера 10,0/75-15,3 PN/C-94300/078   1
64 Шина 23x5-6PR PN/C-94300/054   1
65 Камера 23x5 PN/C-94300/080   1
66 Фліппер 23x5 TWT-76   1
67 Болт BM18x1.5x25-8.8 B PN/S-91240   6

 

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner