Коди: 6*28/K.
Опис товару: Заклепка сферична 6x28 сталева.
Застосування: Сільгосптехніка, комбайни, косарки, сівалки, використовується для з'єднання деталей.
Технічні характеристики:
Діаметр D (мм) - 6
Довжина L (мм) - 28
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Форма головки заклепки | Напівсферична |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Діаметр заклепки | 6 мм |
| Довжина заклепки | 28 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 6-30K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 ₴




