
Ремінь клиновий Gates Agri (17x5760Lw) для Massey Ferguson 784170M2 | 0101430 GATES
3 459,99 ₴
- Готово до відправки
- Код: MF-784170M2
+380 (97) 638-68-68
- +380 (99) 638-68-68
- +380 (73) 638-68-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Привідний клиновий ремінь Gates Agri профілю B, 17x5760Lw для зернозбиральних комбайнів Massey Ferguson - 0101430, 1015003M1, 784170M2. Якісний аналог від виробника, компанії Gates зі США.
Ремінь приводу сепаратора зернозбиральних комбайнів Massey Ferguson (520, 520 S, 525, 620, 625).
Одиниця продажу (шт.) – 1.
Кількість в упаковці (шт.) – 1.
Номер за каталогом:
MF-784170M2.26.
Порівняльні номери:
Massey Ferguson: 1015003M1, 784170M2;
Gates: 0101430;
Stomil Sanok: B/H-5740;
Optibelt: AP1000425.
Застосування:
MASSEY FERGUSON
Комбайн зернозбиральний:
MF 520, MF 520 S, MF 525, MF 620, MF 625.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Тип техніки | Зернозбиральний комбайн |
| Код запчастини | 0101430 |
| Вага | |
| Вага нетто, Wn | 1.1 кг |
| Технічні характеристики | |
| Довжина внутрішня, (Li) | 5717 мм |
| Довжина робоча, (Ld/Lp/Lw) | 5760 мм |
| Довжина зовнішня, (La) | 5786 мм |
| Ширина профілю, (Tw) | 17 мм |
| Висота профілю, (Th) | 11 мм |
| Тип профілю | B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 459,99 ₴





