
Лійка телескопічна сівалки Polonez 3043040050 UNIA 670 мм
144 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3043040050
+380 (97) 638-68-68
- +380 (99) 638-68-68
- +380 (73) 638-68-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коди:
3043-04-0050, 3043040050, 304304005/0, 304304005, 307805060/1, 3078050600.
Опис товару:
Лійка сівалки телескопічна (насінепровід) пластикова похила коротка.
Застосування:
Сівалки зернові.
Технічні характеристики:
- Діаметр верх (мм): 50
- Діаметр низ (мм): 50
- Довжина в складеному вигляді (мм): 290
- Довжина в розкладеному вигляді (мм): 670
- Матеріал: пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип техніки | Сівалка |
| Виробник | Unia |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр внизу | 50 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 290 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 670 мм |
| Діаметр верх | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴




