Коди: 6205-2RS-ZVL, 6205 2RS ZVL, 180205.
Опис: Кульковий підшипник з двома ущільненнями 6205 2RS, (180205).
Технічні характеристики:
Внутрішній діаметр - d (мм): 25.
Зовнішній діаметр - D (мм): 52.
Ширина - B (мм): 15.
Гранична частота обертання при змащуванні (хв-1): 8 400.
Вага (кг): 0,128.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZVL SLOVAKIA |
| Число рядов тел качения | 1 шт |
| Вес | 0.128 кг |
| Тип подшипника качения | Шариковый |
| Форма тела качения | Шарик |
| Габаритные размеры | |
| Внутренний диаметр | 25 мм |
| Наружный диаметр | 52 мм |
| Высота | 15 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Стопорное кольцо | Нет |
| Сепаратор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новий |
| Тип запчасти | Оригінал |
Информация для заказа
- Цена: 76 ₴


